Tüm ürünler
-
Uluslararası Nakliye Hizmetleri
-
Sınır ötesi tedarik
-
Çin Hava Taşımacılığı Servisi
-
Çin Deniz Kargo Hizmetleri
-
Ortadoğu Denizciliği
-
Uluslararası Demiryolu Taşımacılığı
-
Çin'den Kapı Kapı Nakliye
-
Çin'den Karayolu Kargo
-
Uluslararası Paketleme Servisi
-
Uluslararası Depolama Hizmetleri
-
Kargo Sigorta Servisi
anahtar kelimeler [ international sea cargo air cargo logistics ] eşleşme 106 Ürünler.
Hızlı Hava Taşımacılığı DHL FEDEX UPS Nakliyeci Nakliyeci Çin'den eve teslimat
| hava taşımacılığı: | 22kg |
|---|---|
| Deniz taşımacılığı: | 1 metreküp |
| Kabiliyet: | Tehlikeli mal danışmanlığı, 7/24 Müşteri desteği, Yerel depolama, Özelleştirilmiş paketleme ve etike |
DDP/DDU Nakliye acentesi Hava Nakliyeci Kapı Kapı Çin ABD Vietnam Tayland Suudi Arabistan
| hava taşımacılığı: | 22kg |
|---|---|
| Deniz taşımacılığı: | 1 metreküp |
| Kabiliyet: | Tehlikeli mal danışmanlığı, 7/24 Müşteri desteği, Yerel depolama, Özelleştirilmiş paketleme ve etike |
Çin'den Amerika'ya Avrupa Orta Doğu Kapıdan Kapıya Hava Nakliyecisi
| hava taşımacılığı: | 10kg |
|---|---|
| Deniz taşımacılığı: | 1 metreküp |
| Kabiliyet: | Tehlikeli mallar , Yerel depolama, Özel paketleme ve etiketleme, Tehlikeli mal taşımacılığı, Yükleme |
Uluslararası nakliyeci Çin'den ABD'ye Kanada Avrupa Avustralya BAE Kapı Kapı teslimat
| hava taşımacılığı: | Minimum 22KG'a Göre Ücretlendirilir |
|---|---|
| Deniz taşımacılığı: | Minimum Fatura Ağırlığı 1CBM |
| Kamyon Taşımacılığı: | Kargo Özelliklerine Göre Kamyonları Seçin |
DDP 7-10 Gün Çin Hava Nakliye Servisi Dünyanın Her Yerine
| Amazon Amazon Lojistik: | DDP 7-10 gün |
|---|---|
| Kapı kapıya: | 3-7 gün |
| hava taşımacılığı: | 10-15 gün |
Deniz / Hava Kargo Kapı Kapı Nakliye Çin'den dünyaya,uluslararası kargo,kapı kapı kargo teslimat hizmetleri
| Türü: | Kapı kapıya |
|---|---|
| Kapsama alanı: | Küresel |
| Teslim süresi: | Deniz/Hava Taşımacılığı |
Özel Çaplı Sınır Ötesi Çözümler Deniz / Hava Kargo Teslimi 5-30 Günde
| Türü: | Kapı kapıya |
|---|---|
| Kapsama alanı: | Küresel |
| Teslim süresi: | Deniz/Hava Taşımacılığı |
Deniz / Hava Teslimatı ve Paketleme Servisi ile Özel Çözümlerle İran Kargolarını Basitleştirin
| Türü: | Kapı kapıya |
|---|---|
| Kapsama alanı: | Küresel |
| Teslim süresi: | Deniz/Hava Taşımacılığı |
Marka Mallar POS Makinesi Uluslararası Kargo DDP Çin'den Dubai'ye Deniz Kargo FCL LCL
| Denizcilik: | DDP Deniz yoluyla |
|---|---|
| Öğe: | Hassas Ürünler |
| Teslimat Ülkesi: | Çin |
Saf Pil Duyarlı Mallar Çin'den Dubai'ye Uluslararası Kargo İran Katar Oman Deniz Kargo FCL LCL
| Denizcilik: | DDP Deniz yoluyla |
|---|---|
| Öğe: | Hassas Ürünler |
| Teslimat Ülkesi: | Çin |


