Tüm ürünler
-
Uluslararası Nakliye Hizmetleri
-
Sınır ötesi tedarik
-
Çin Hava Taşımacılığı Servisi
-
Çin Deniz Kargo Hizmetleri
-
Ortadoğu Denizciliği
-
Uluslararası Demiryolu Taşımacılığı
-
Çin'den Kapı Kapı Nakliye
-
Çin'den Karayolu Kargo
-
Uluslararası Paketleme Servisi
-
Uluslararası Depolama Hizmetleri
-
Kargo Sigorta Servisi
DDP/DDU Hava Kargo Taşımacılığı Çin'den Orta Doğu'ya
| hava taşımacılığı: | 10kg |
|---|---|
| Deniz taşımacılığı: | 1 metreküp |
| Nakliye süresi: | DDU DDP |
Gpu AI Sunucu Kurumsal HPE ProLiant Bilgisayar DL384 Gen12 NVIDIA GH200 NVL2 Ücretsiz Bilgisayar Özel Bulut Rack montajı
| Türü: | raf |
|---|---|
| işlemci tipi: | NVIDIA Grace CPU ve Hopper GPU |
| Marka: | HPe |
DDP/DDU Hava Taşımacılığı Ücretsiz Çin Depolama Etiketleme Yeniden Paketleme
| hava taşımacılığı: | 10kg |
|---|---|
| Deniz taşımacılığı: | 1 metreküp |
| Nakliye süresi: | EXW FOB DDU DDP |
Acil durumlarda hassas yangın söndürme için DN100 uzaktan kumandalı toplu yüzme valfi
| Ambalaj bilgileri: | karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 25~35 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T, MoneyGram |
Kesinlikle sıkıştırılmış merkez hattı kelebek valfi doğru akış düzenlemesi için yumuşak mühür
| Ambalaj bilgileri: | karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 25~35 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T, MoneyGram |
Su yönetimi için uzaktan kumandalı yangın söndürme 100X toplu yüzme valfi
| Ambalaj bilgileri: | karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 25~35 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T, MoneyGram |
HPE XD670 GPU Sunucu Intel Xeon CPU için 5U Rack Nvidia NV H100 H200 H800 PCIE/SXM Nvlink AI Süper Bilgisayar Davası
| Model numarası: | Cray XD670 |
|---|---|
| Türü: | Sunucu |
| GPU: | Nvidia Haznesi |
DDP/DDU Hava Kargo Taşımacılığı Çin Orta Doğu/ BAE/SA/Dubai'ye
| hava taşımacılığı: | 10kg |
|---|---|
| Deniz taşımacılığı: | 1 metreküp |
| Nakliye süresi: | DDU DDP |
Çin'den Rusya'ya Deniz Servisi, Çin'deki Uluslararası Nakliye Servisi
| Ambalaj bilgileri: | Karton veya Paletler |
|---|---|
| Teslim süresi: | Çoklu |
| Ödeme koşulları: | T/T |
Çin'den Rusya'ya AIR Servisi Teklifleri Çin'den tüm limanlara rezervasyon
| Ambalaj bilgileri: | Karton veya palet |
|---|---|
| Teslim süresi: | Çoklu |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |


