Alle producten
-
Internationale expeditiediensten
-
Grensoverschrijdende inkoop
-
China Air Freight Service
-
China Sea Freight Services
-
Midden-Oosten scheepvaart
-
Internationale Spoorvracht
-
Deur-tot-deur verzending vanuit China
-
Voertuigvracht uit China
-
Internationale verpakkingsdienst
-
Internationale opslagdiensten
-
Vrachtverzekeringsdienst
DDP/DDU luchtvrachtvervoer China naar het Midden-Oosten
| Luchtvracht: | 10 kg |
|---|---|
| Zeevracht: | 1CBM |
| Vervoerstermijn: | DDU DDP |
Gpu AI Server Enterprise HPE ProLiant Compute DL384 Gen12 NVIDIA GH200 NVL2 Gratis Compute Private Cloud Rackmontage
| Type: | schroef |
|---|---|
| Processortype: | NVIDIA Grace CPU en Hopper GPU |
| Merken: | HPE |
DDP/DDU Luchtvracht Gratis Chinese opslag Labing Herverpakking
| Luchtvracht: | 10 kg |
|---|---|
| Zeevracht: | 1CBM |
| Vervoerstermijn: | EXW FOB DDU DDP |
DN100 afstandsbediende ballen-drijvende klep voor nauwkeurige brandbestrijding in noodsituaties
| Verpakking Details: | Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 25 tot 35 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T, MoneyGram |
Precision Clamped Center Line Butterfly Valve Soft Seal voor nauwkeurige stroomregulatie
| Verpakking Details: | Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 25 tot 35 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T, MoneyGram |
Afstandsbediening brandbestrijding 100X ballen zwevende klep voor waterbeheer
| Verpakking Details: | Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 25 tot 35 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T, MoneyGram |
HPE XD670 GPU Server 5U Rack voor Intel Xeon CPU voor Nvidia NV H100 H200 H800 PCIE/SXM Nvlink AI Supercomputing Case
| Modelnummer: | Cray XD670 |
|---|---|
| Type: | Server |
| GPU's: | Nvidia Hopper |
DDP/DDU Luchtvrachtvervoer China naar het Midden-Oosten/VAE/SA/Dubai
| Luchtvracht: | 10 kg |
|---|---|
| Zeevracht: | 1CBM |
| Vervoerstermijn: | DDU DDP |
China To RUSSIA SEA Service, Internationale Speditieve Diensten In China
| Verpakking Details: | kartons of pallets |
|---|---|
| Levertijd: | Meerdere |
| Betalingscondities: | T/T |
China to Russia AIR Service biedt alle havens aan.
| Verpakking Details: | Karton of pallet |
|---|---|
| Levertijd: | Meerdere |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |


