Wszystkie produkty
-
Międzynarodowe usługi spedycyjne
-
Transgraniczne pozyskiwanie
-
China Air Freight Service
-
Usługi przewozu towarowego morskiego w Chinach
-
Żeglugi na Bliskim Wschodzie
-
Międzynarodowy transport kolejowy
-
Wysyłka od drzwi do drzwi z Chin
-
Towary drogowe z Chin
-
Międzynarodowa usługa pakowania
-
Międzynarodowe usługi magazynowe
-
Usługa ubezpieczenia ładunku
słowa kluczowe [ air cargo door to door service ] mecz 148 produkty.
DDP Air International Freight Cargo Forwarder International z Chin do Kanady
| Rodzaj przesyłki: | Połączenie między portami, PCL, LCL, kontener |
|---|---|
| Nośnik: | EK, MSK, MSC, PIL |
| Zalety: | dobra obsługa, terminowe śledzenie, usługa od drzwi do drzwi |
DDP Spedytorzy lotniczych i morskich Kraje Bliskiego Wschodu z Chin
| Fracht lotniczy: | Wysyłka proszku akumulatorowego |
|---|---|
| Spedycja morska: | Zarządzanie bezpieczeństwem ładunku |
| Rozwiązanie FBA Amazon: | Ubezpieczenie ładunków |
Portugalia China Air Freight Service International Freight Shipping Services DDP
| Miejsce docelowe: | Portugalia |
|---|---|
| Rodzaj przesyłki: | Od drzwi do drzwi |
| Czas dostawy: | Negocjacje |
Konsolidacja Międzynarodowe usługi magazynowe Usługi magazynowe i logistyczne
| Szczegóły pakowania: | opakowania, karton, drewniany karton, pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy: | Do negocjacji |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Spedytor morski China do Tajlandii Malezja Wietnam Indonezja FCL/LCL Kontener do drzwi Po morzu
| Fracht lotniczy: | Opłata zgodnie z minimalną wagą 22 kg |
|---|---|
| Spedycja morska: | Minimalna waga rozliczeniowa 1CBM |
| Transport ciężarowy: | Wybierz ciężarówki według specyfikacji ładunku |
Szybkie wysyłki lotnicze DHL FEDEX UPS Spedytor Towary z Chin do Twoich drzwi
| Fracht lotniczy: | 22 KG |
|---|---|
| Spedycja morska: | 1 cbm |
| Umiejętność: | Doradztwo w zakresie towarów niebezpiecznych, Całodobowa obsługa klienta, Magazynowanie lokalne, Nie |
Najtańszy agent żeglugowy z Chin do USA Kanada Europa Morze Profesjonalne usługi logistyczne Spedycja spedycyjna
| Fracht lotniczy: | Opłata zgodnie z minimalną wagą 22 kg |
|---|---|
| Spedycja morska: | Minimalna waga rozliczeniowa 1CBM |
| Transport ciężarowy: | Wybierz ciężarówki według specyfikacji ładunku |
DDP Air Container Shipping International Forwarding Packing Service z Chin do Kolumbii USA
| Pakiet: | karton/drewniany/walizkowy futerał/tkana torba |
|---|---|
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
| Standardowy: | Wymagania celne |
DDP 7-10 dni China Air Freight Service Do każdej lokalizacji na świecie
| FBA Amazona: | DDP 7-10 dni |
|---|---|
| Od drzwi do drzwi: | 3-7 dni |
| Fracht lotniczy: | 10-15 dni |
Międzynarodowa Agencja Transportu Towarowego Chiny do Indonezji Liniowy Transport Towarowy
| Fracht lotniczy: | Opłata zgodnie z minimalną wagą 22 kg |
|---|---|
| Spedycja morska: | Minimalna waga rozliczeniowa 1CBM |
| Transport ciężarowy: | Wybierz ciężarówki według specyfikacji ładunku |


