Alle producten
-
Internationale expeditiediensten
-
Grensoverschrijdende inkoop
-
China Air Freight Service
-
China Sea Freight Services
-
Midden-Oosten scheepvaart
-
Internationale Spoorvracht
-
Deur-tot-deur verzending vanuit China
-
Voertuigvracht uit China
-
Internationale verpakkingsdienst
-
Internationale opslagdiensten
-
Vrachtverzekeringsdienst
zoekwoorden [ international freight forwarding services ] bij elkaar passen 140 producten.
DDP Sensitive Sea Freight Forwarder Shipping Agent van China naar de VS Canada Noord-Amerika
| Luchtvracht: | 22 kg |
|---|---|
| Zeevracht: | 1CBM |
| Capaciteit: | Gevaarlijke goederenadvies, 24/7 klantenservice, lokale opslag, op maat gemaakte verpakking en etike |
Door tot deur wereldwijde luchtvrachtvervoerders van China naar bestemmingen over de hele wereld
| Amazon FBA: | DDP 7-10 dagen |
|---|---|
| Van deur tot deur: | 3-7 dagen |
| Luchtvracht: | 10-15 dagen |
DDP/DDU Verzendingsagent Luchtvracht expediteur Door to Door China naar de VS Vietnam Thailand Saoedi-Arabië
| Luchtvracht: | 22 kg |
|---|---|
| Zeevracht: | 1CBM |
| Capaciteit: | Gevaarlijke goederenadvies, 24/7 klantenservice, lokale opslag, op maat gemaakte verpakking en etike |
Luchtvracht expediteur van China naar Amerika Midden-Oosten
| Luchtvracht: | 10 kg |
|---|---|
| Zeevracht: | 1CBM |
| Capaciteit: | Gevaarlijke goederen, Lokale opslag, Persoonlijke verpakking en etikettering, Transport van gevaarli |
Alomvattende logistieke diensten Internationaal vrachtvervoer DDU DDP
| Type zending: | internationale luchtvracht |
|---|---|
| Voordeel: | Van deur tot deur |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Gevoelige goederen Spediteur China Luchtvracht Door to Door Service China naar Spanje Portugal Hongarije Europa Wereldwijd
| Luchtvracht: | 22 kg |
|---|---|
| Zeevracht: | 1CBM |
| Capaciteit: | Gevaarlijke goederenadvies, 24/7 klantenservice, lokale opslag, op maat gemaakte verpakking en etike |
Air Sea Freight Forwarder van China naar Amerikaans-Europa Door to Door
| Luchtvracht: | 22 kg |
|---|---|
| Zeevracht: | 1CBM |
| Capaciteit: | Gevaarlijke goederenadvies, 24/7 klantenservice, lokale opslag, op maat gemaakte verpakking en etike |
Tijdbesparing wegfracht uit China internationaal vracht naar Kazachstan
| Voordeel: | Van deur tot deur |
|---|---|
| Levertijd: | Onderhandeld |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
DDP Air International Freight Cargo Forwarder International van China naar Canada
| Type zending: | Port to Port, PCL, LCL, Container |
|---|---|
| Vervoerder: | EK, MSK, MSC, PIL |
| Voordeel: | goede service, tijdige opsporing, service van deur tot deur |
China to US Ocean Freight Forwarders Lcl Zeefracht DDP DDU
| Type zending: | Port to Port, PCL, LCL, Container |
|---|---|
| Bestemming: | VS |
| Voordeel: | goede service, tijdige opsporing, service van deur tot deur |


